Jablonecký běh "DO POHODY"

Budoucnost nejasná

19.4.2023

Bohužel Vám musíme oznámit, že pořádání této akce je prozatím ukončena. Uvidíme, jak to bude v dalších letech? Děkujeme za zájem a za účast pravidelným účastníkům a doufáme, že se uvidíme třeba na nějaké jiné akci.


A je to za námi

25.6.2022
Výsledky vše Výsledky vše kategorie Výsledky vše muži/ženy

Děkujeme těm, kteří dorazili si zaběhat, nebo pomoci s letošním Jabloneckým během "DO POHODY". Počasí sice nebylo bez deště, ale na druhou stranu bylo asi příznivější počasí na běhání, než třeba minulý víkend. Snad jste spokojeni se svými výkony a třeba někdy na jiné akci pořádané TRICLUBEM na viděnou.
Přikládáme výsledky z dnešního běhání, ať máte co studovat...
Mějte pohodové léto.


PROPOZICE

Změna termínu na 25.6.2022

24.4.2022

Přátelé běhu a kamarádi. Moc jsme chtěli obnovit tradici a závod uskutečnit, ale rozhodnutí přišlo příliš pozdě. Dali jsme do potřebných administrativních kroků vše a děkujeme Magisrtátu města Jablnoce, Povodí Labe i Dopravnímu inspektorátu PČR za jejich snahu a podporu. I přesto se nám bohužel některé záležitosti dostávají do kolize a nejsme schopni termín 1.5.2022 splnit.
Moc se tedy mlouváme a rozhodli jsme se pro přesunutí termínu tohoto běhu na sobotu 25.6.2022. Získáme tak potřebný čas a můžeme akci uspořádat ve formátu, na který jste byli zvyklí. Již přihlášení závodníci mají možnost ponechat přihlášku na nový termín, nebo nám napište a domluvíme se na vrácení.
Děkujeme za pochopení.


Opět se uvidíme v roce 2022

7.4.2022

Po dvouleté odmlce způsobenou komplikacemi s organizováním akcí se opět uvidíme u jablonecké přehrady. Těšíme se na vás.


Info o události

6.4.2022

Jak již název napovídá, jedná se o sportovní událost v duchu pohodičky a přátelské atmosféry. Sportovní událost pro celou rodinu! Zúčastnit se může úplně každý ve věku od 2 do 100 let.

Sledujte nás na Facebookových stránkách, kde naleznete kompletní informace a také častější aktuality k závodu.