PROPOZICE

Zimní triatlon

Další zprávy z příprav závodu

8.3.2017

A jedná se většinou o dobré zprávy :-). Kromě restaurace je zařízena i tělocvična. Takže se budeme prezentovat, převlékat a po závodě sprchovat v suchu a teple :-).

Každý účastník má zdarma guláš a pivo. Guláše by mělo být dost a až dojde, přejdeme na párky:-). Pivo bude samozřejmě taky a pro nedočkavé účastníky, kteří dokončí svůj sportovní výkon dříve bude Gíla připravovat skvělý svařák.

A teď konečně ke sportu. Běh a bike je bez problémů – proběhne v okolí přehrady. Běžky už mají trochu mouchy. Před startem si odhlasujeme, jednu ze dvou variant. Buď od sádek s tím, že část tratí není v úplně ideálním stavu, nebo s výběhem „po svých“ na biatlonovou střelnici (tam třeba přezutí) a pak už po relativně pěkných tratích a opět seběh do cíle.

Tak se moc těším :-) P.


Další informace před startem

6.3.2017

Ahoj, přinášíme několik informací před 10. ročníkem Jztt, na který se těšíme už tuto sobotu!

Jednak byly rozšířeny závodní kategorie o štafety, tak aby si mohl zazávodit každý, kdo bude mít chuť a nebude se cítit na celý závod.

Dále je domluvené, že bude opět fungovat restaurace přímo v Břízkách. Tam se občerstvíme po absolvování závodních i nezávodních částí akce a zhodnotíme celý zimní triatlon a jeho desetiletou tradici.

V jednání je opět možnost použití tělocvičny pro prezenci, převléknutí, osprchování atd.

Takže, trénujte, domlouvejte si parťáky pro případné nezávodní pojetí sobotního odpoledne a udělejte si volno na odpoledne i večer :-).


Zimní triatlon podesáté

16.2.2017

Tentokrát jako 100% kamarádský Jablonecký zimní pouťák - (skoro) nikdo nepořádá, všichni se aktivně účastní, vyhodnotí, zapijí a vesele ukončí desetiletou tradici Jabloneckého zimního triatlonu. Je na vás, zda zvolíte klasický triatlon, zkusíte kombinaci běh-běžky-běh nebo se jen napohodu projedete, termín je sobota 11.3.2017 ;-)

Propozice najdete zde


Článek na Našem Jablonecku

9.2.2016

O celé akci si můžete přečíst na webu Našeho Jablonecka ;-)


Fotogalerie

8.2.2016

A zde ještě fotky ze soboty od Káti Hanajové - děkujeme! :)


Výsledky

7.2.2016

Výsledky letošního ZTT najedete ZDE.


PREMIÉRY UMÍ KAŽDÝ, CO TAKHLE DERNIÉRA ?

3.2.2016

JE UMĚNÍ (A NĚKDY TAKÉ VÝHODA:-)) BÝT TAM, KDE JE NĚCO POPRVÉ. JE MACHROVINA A ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT, BÝT NĚKDE NAPOSLEDY :-)

Proč tuto sobotu přijet na zimní triatlon do Jablonce?:

  • je to naposledy !
  • bude to opravdu TRIATLON, a to pro všechny kategorie (žáci budou mít po běhu a cyklistice závod přerušen a přesunou se na lyžařskou část, kterou absolvují Gundersenovou metodou)
  • bude to MČR – a kdo může říct, že patří v nějakém oboru např. mezi nejlepších 20 v ČR? (kategorií je dost :-))
  • sněhové podmínky jsou opravdu velmi dobré – jablonečtí biatlonisté mají perfektně připravený areál a ten my využijeme
  • běh a cyklistika budou na bezpečných površích (pokud do soboty moc nenachumelí) a kousek od suchých cest a silnic je perfektně připravená běžkařská část
  • parkoviště pro závodníky cca 100m od centra závodu zajištěno
  • pro doprovod i závodníky před, při i po závodě otevřená restaurace

Tak ještě pořád váháte ? :-) Vždycky jsme chtěli překonat 100 závodníků, tak že by teď ? :-) My tam budem :-)


ZIMNÍ TRIATLON BUDE !!!

31.1.2016

Zdá se to neuvěřitelné, ale přes velmi špatné sněhové podmínky se v sobotu 6.2. pojede v Jablonci opravdu zimní triatlon!

V areálu SKP Jablonec a SKI klubu Jablonec je dostatek technického sněhu a je téměř jisté, že do soboty vydrží. Nic tedy nebrání tomu, aby se závod uskutečnil v plánovaném rozsahu. Jediný rozdíl proti ideálu je, že z centra závodu bude potřeba nahoru na lyžařskou část vyběhnout po svých a po dolyžování dolů opět seběhnout do cíle. Nic nového, ta tu už bylo. Takže se těšíme se všemi přihlášenými v sobotu na shledanou. Přihlášení na místě pochopitelně není problém, tak neváhejte a přijeďte, my tam budeme :-)!


ZIMNÍ TRIATLON V JABLONCI PO DEVÁTÉ A NA VRCHOLNÉ ÚROVNI NAPOSLEDY

16.1.2016

Je to tady! V Jablonci konečně naplno začala zima a je na čase začít připravovat Jablonecký zimní triatlon, tentokrát už po deváté. Kromě toho, že se bude opět jednat o závod podpořený Českou triatlonovou asociací, půjde také o Mistrovství ČR v tomto náročném sportu.

V současné době je biatlonový a lyžařský areál perfektně upraven díky technickému zasněžování a navíc poslední dny v Jablonci a okolí hustě chumelí. Zdá se tedy, že sněhu bude opravdu dost a vše bude připraveno ke spokojenosti pořadatelů, diváků a hlavně závodníků.

Rádi přivítáme borce všech věkových i výkonnostních skupin. Každý bude vítán a velká část závodníků bude vyhlášena a obdrží cenu. Stoprocentně to platí pro žákovské a ženské kategorie – chceme mít závod mladý a krásný :-).

Trénujte, přijeďte, my se na vás už teď těšíme!


Fotky

12.3.2015

Fotogalerii z letošního ročníku najdete ZDE ;-)


Výsledky

2.3.2015

Výsledky z letošního ročníku si můžete prohlédnout ZDE ;-)


Samé dobré zprávy z Jablonce !!!

29.1.2015

Sněhu dost a má ještě padat :-). Takže vše bude tak, jak má být – běh po sněhu (ne ve hlubokém sněhu), jízda na kole po vyhrnutých asfaltových silničkách a běžky po upravených tratích vylepšené drsným stoupáním na začátku a krásným dlouhým sjezdem pověstným jabloneckým Kitzbühlem do cíle :-).

A další výborná zpráva – je zajištěné parkování cca 100 m od centra závodu!!! Po sjezdu k přehradě odbočte vpravo jako k tenisové hale (neboli k hotelu Břízky) a po 100 metrech na vás čeká parkoviště po levé straně.

Těšíme se :-) !!!


V Jablonci chumelí ...

27.1.2015

… a to dost !!! Je tedy velmi pravděpodobné, že se závod uskuteční kompletně tak, jak byl naplánován.

Další důležitá otázkou, která se právě řeší, je možnost parkování na parkovišti 100 m od startu. Definitivní rozhodnutí padne v pátek. Sledujte proto naše webovky.


Triatlon bude!

25.1.2015

Po dnešní prohlídce tratě a shlédnutí několika webových předpovědí je možné téměř s jistotou konstatovat, že se 8. ročník Jabloneckého zimního triatlonu uskuteční opravdu jako triatlon :-)!

Sněhu sice v Jablonci zatím není příliš (což je dobré pro běh a cyklistiku), ale v biatlonovém areálu SKP Kornspitz Jablonec je toho přírodního i technického dostatek. Předpověď říká, že má ještě nějaký sníh připadnout a hlavně nemá přijít žádná obleva. Je tedy pravděpodobné, že ještě nějaký technický i přírodní sníh přibyde.

Jedinou otázkou tak zůstává, zda bude možné vyjet přímo z depa na lyžích a také na nich dojet do cíle, nebo bude nutné tyto přesuny absolvovat po svých.

Minimálně ob den vás budu informovat na těchto stránkách o tom, jak se situace vyvíjí. Takže připravujte kola, lyže i nohy a my se na vás budeme těšit.

Petr


Zimní triatlon v Jablonci po osmé

12.1.2015

Tradičně poslední lednovou sobotu se v Jablonci opět koná zimní triatlon. Na těchto stránkách budete pravidelně informováni o detailech z příprav.

V tuto chvíli je vše důležité připraveno a také sněhová pokrývka je dostatečná, takže to zatím vypadá, že na rozdíl od loňska by se opět mohl konat opravdu triatlon se všemi plánovanými částmi.

Na czechtriseries.cz byly spuštěny přihlášky. Přihlásit se bude možné (se zvýšeným startovným) i na místě.

Těšíme se, že se na start postaví kromě špičkových a výkonnostních závodníků také naprostí amatéři. Kromě toho bychom rádi uvítali co nejvíce dívek a žen a také příslušníků nejmladších kategorií. Pro všechny budou připraveny ceny.

Usilovně trénujte a nezapomeňte se včas přihlásit :-)