MTB Břízky XCM

ZRUŠENO

19.4.2023

Uvidíme, jak to bude v dalších letech, ale byli jsme nuceni organizaci tohoto MTB závodu zatím ukončit.

5. ročník ZRUŠEN

17.9.2021

Je nám to líto, ale letošní ročník MTB Břízky XCM se ruší bez náhradního termínu. Letos se nepodařilo z důvodu nařízení udělat tradičního Multimana, tak snad příští rok bude situace příznivější.

Termín 5. ročníku MTB

15.6.2021

Termín letošního ročníku je znám a bude se konat v sobotu 25.9.2021. Start hlavního závodu je ve 14:00 hodin, "trojka" a "šestka" o pár minut po hlavním závodu. Dětské závody proběhnou před hlavním závodem. Více informací v propozicích.

5. ročník MTB závodu - 2021

4.4.2021

I letos pro vás připravíme další ročník MTB závodu v Břízkách. Letos to bude již po páté, kdy budete mít možnost porovnat svoji výkonnost s kamarády, dalšími závodníky a nebo jen s časem z minulých ročníků. Uvidíme, jak nám bude letos přát situace a já pevně věřím, že se nám podaří odjet kompletního MULTIMANA. Tak trénujte, ať máte ze závodů jen ty nejkrásnější zážitky a radost.

Termín pro letošní ročník ještě není pevně stanoven, ale uvažuje se o víkendu 25.-26.9.2021. Budete mít opět možnost vybrat si buď klasickou trať na 30km (muži) / 24km (ženy), nebo OPEN závod na 18km. Samozřejmostí budou opět i krátké tratě pro malé závodníky od předškolního věku po již ty odrostlejší.

Více informací doplníme později a aktualizace budete moct sledovat na Facebookových stránkách (odkaz ještě doplníme). Předpokládaný termín spuštění přihlášek je v květnu.

Informace o závodu šiřte dál a těšíme se na viděnou v hojném počtu.
Děkujeme,
TRI-CLUB JBC

Výsledky 2020

27.9.2020

Tak si můžete prohlédnout a zanalyzovat výsledky z letošního ročníku. Díky za účast skalním bajkerům a za rok snad na viděnou.
VÝSLEDKY ZDE

Závod se pojede!!!

21.9.2020

Finální rozhodnutí jsem udělal už teď a závod se pojede. Tak snad se tam sejdeme alespoň v nějakém rozumném počtu. Bude to trochu netradiční, ale bude to super. Ono v této době je těžké něco plánovat...

Přihlášky na ročník 2020 spuštěny

20.7.2020

Po přečtení propozic se můžete přihlásit ZDE.

Aktualizace informací na Facebooku

27.8.2019

Z technických důvodů jsou veškeré informace k závodu aktualizovány pouze na Facebooku. Pro přechod na FB stránky klikněte ZDE.
Naleznete tam i informace o TRI-CLUBU a dalších plánovaných akcích. ZDE přejdete na FB stránky TRI-CLUBU.
Děkujeme za pochopení.

Přihlášky na ročník 2019 spuštěny

2.6.2019

Po přečtení propozic se můžete přihlásit ZDE.

3. ročník MTB závodu - 28.9.2019

11.5.2019

Již 3. ročník našeho MTB závodu se připravuje a pro letošek je tam pár organizačních změn a také doplnění tratě pro opravdové hobíky, kteří by si chtěli zazávodit na tomto překrásném okruhu.

Do MULTIMANA se započítává trať závodu na 30 km pro muže a 24 km pro ženy. Další informace sledujte na našich Facebookových stránkách u této události. Přihlášky spustíme asi na konci května.
Už teď se na vás těšíme a dejte vědět kamarádům.
Děkujeme,
TRI-CLUB JBC

2. ročník MTB Břízky je za námi...

29.9.2018

Letošní ročník MTB závodu je za námi a uzavřeli jsme tak i další seriál MULTIMANA 2018. Jsme velice rádi, že jste dorazili a udělali si sportovní den v krásném prostředí příměstských jabloneckých lesů.

VÝSLEDKY MTB 2018 I presto že nám vydatně před pár dny sprchlo, zůstala trať krásně suchá (až na jednu kaluž) a tedy i zatraceně rychlá. S nástrahami jste se poprali na výbornou a nemuseli jsme řešit žádné zranění. Takže nejdůležitější cíl, aby všichni ve zdraví dokončili, se splnil a závodění nebylo poznamenáno žádnou černou kaňkou. Počasí nám také nakonec přálo a díky vašim skvělým výkonům jsme se dočkali i nových traťových rekordů. V mužích ho stanovil časem 1:09:53 Jiří Šorm (Aerotec), který se vydal hned od prvního kola na samostatnou jízdu za 1. místem. V ženách vylepšila svůj loňský rekord Lucie Vavrušková (Jablonecké Paseky) na čas 1:26:46. A to se Lucka dostavila na závod pár minut před startem, protže před tím ještě absolvovala přespolní běch v Rychnově, kde ve finiši nakonec skončila těsně druhá. Před oběma výkony smekáme klobouk a máte u nás veliké uznání.Výsledky MTB závodu naleznete zde a také na našich FB stránkách.

VÝSLEDKY MULTIMAN 2018 V seriálu MULTIMAN 2018 se nakonec podařilo celou sérii dokončit 3 mužům a 2 ženám. V mužích celkové vítězství vybojoval Jiří Blažek (Jablonecké Mattonky) s celkovým časem 2:41:01. Lucie Vavrušková obhájila loňské vítězství a s celkovým časem 2:33:29 vybojovala 1. místo. Všem závodníkům, kteří dokončili všechny 3 závody a byli hodnoceni v celém seriálu patří právem titul FINISCHER. Podrobné výsledky naleznete na našich FB stránkách a také tady.

Pokud máte nějaké fotografie, o které byste mohli sdílet s ostatními, rádi je přidáme do naší fotogalerie na FB stránkách. Předem za ně děkujeme a poskytnout nám je můžete přes nějaký úložný prostor na internetu, nebo přímým odkazem do nějaké vaši veřejné fotogalerie.

Věříme, že jste si den na kolečku pěkně užili a že se zase za rok sejdeme. Budeme rádi, pokud informace o našem závodě budete šířit dál mezi své kamarády a znamé a že i díky tomu se nám brzy podaří naplnit limit povoleného počtu 100 závodníků. Moc děkujeme za vaši účast v jakékoliv podobě (závodníci, fanoušci, pomocníci i náhodní kolemjdoucí) a těšíme se na viděnou na některých dalších sportovních akcích, které pro vás pořádáme.

TRI-CLUB Jablonec

The final countdown

17.9.2018

Závod se nekompromisně blíží a kdo sledujete naše FB stránky, máte nejaktuálnější informace. Tak jen ve stručnosti pro vás, kteří z nějakého důvodu FB nepoužíváte...

Tratě jsou ve výborném stavu a i kdyby snad ještě sprchlo, bahno asi moc nehrozí. Navic mám být tento týden ještě pravé léto a ten příští by to také mělo být OK. Nikde není žádný problém, tak není ani důvod něco měnit. Určitě doporučuji si trať před závodem projet a omrknout, kde jak voda při posledních prudkých deštích (to už je teda docela dlouho) přetvořila některé úseky. Není to nic dramatického a ještě před závodem uděláme prohlídku a něco malinko vylepšíme. Hlavně půjde o větve zasahující do trati.

Abyste zíkali možnost přijít na prezentaci až později, máte asi posledních pár dní na registraci a úhradu startovného. Kdo to stihne a peníze nám dorazí na účet do 22.9.2018, můžete si dorazit vyzvednout startovní balíček se startovním číslem do 13:00.

I letos pro vás máme připravené velice krásné a hodnotné ceny nejen pro první tři v cíli, ale i pro další závodníky od našich partnerů (Pivovar Rohozec, ABB, A.Raymond, Skiaréna Jizerky, Sundisk, Rehabilitace Romana Karpíška, BeManiax, Shadows Press, Eleven a Nase Jablonecko). Určitě bude vypsána i prémie za překonání traťových rekordů hlavního závodu v mužské i ženské kategorii. Kromě cen bude v areálu zajištěn i servis kol. Takže pokud vás před závodem, či při závodě samotném, potká nějaký technický problém, bude možnost ho na místě vyřešit a závod si užít až do konce.

Těšíme se na vás a společně si užijeme sportovní den zakončený pozávodní afterpárty s živou hudbou. A na tuhle BIKE PARTY můžete pozvat i lidí, kteří nebudou závodit a mají rádi zábavu s fajn lidma. Tady rozhodně nebude nouze o dobrou náladu....

Přihlášky 2018 spuštěny

16.4.2018

Propozice na letošní ročník jsou k dispozici k prostudování. Po přečtení se můžete přihlásit zde.

2. ročník bude 28.9.2018

1.4.2018

Není to apríl, ale je to skutečně tak, další ročník bude a s největší pravděpodobností bude v pátek (svátek) 28.9.2018. Propozice na letošní ročník připravujeme, ale velké změny nechystáme. Zatím můžete tedy kouknout na ty loňské.

Do MULTIMANA se započítává trať závodu na 30 km pro muže a 24 km pro ženy. Další informace sledujte na našich Facebookových stránkách u této události. Přihlášky spustíme asi na konci května.
Těšíme se na vás.
TRI-CLUB JBC

1. ročník za námi

1.10.2017

Máme za sebou 1. ročník našeho závodu MTB Břízky XCM a na nějaké závěrečné bilancování je ještě čas. Děkujeme všem, kteří si přijeli užít krásnou slunečnou sobotu a projeli se po místních lesních cestách, které nabízejí krásné bajkování. Na jednu stranu nás trochu mrzí, že jsme nenaplnili limit počtu závodníků, ale na druhou stranu jsme mohli všechno otestovat při menším počtu závodníků. Tyto zkušenosti nám zcela jistě pomohou při dalším ročníku, který díky tomu bude ještě lepší (určité rezervy tam vidíme). Na stranu druhou, jsme museli přizpůsobit i organizační část s ohledem na počet předem přihlášených závodníků.

Velká gratulace a uznání všem, kteří tuto ne zrovna rovinatou trať zdolali. Já jsem moc rád, že jsme mohli tuto trať otestovat na elitních závoďácích, ale i na nebajkerech. Když jsem se o trati a závodu bavil s účastníky, nabyl jsem dojmu, že si to užiil a prožili a nezaslechl jsem žádné negativní ohlasy. Pokud tomu tak bylo, největší odměnou a poděkováním nám organizátorům bude, když příští rok přijedete zas a vezmete s sebou další bikery a bikerky.

Další moje poděkování patří všem, kdo nám pomohli s organizací. Ať už je to pomoc při zajištění vynikajícího občerstvení, přípravě závodu samotného, ale také Rudovi Hancveclovi a hudednímu uskupení HUPKI DUPKI za famóznní večerní BIKE PARTY. Já osobně jsem si to moc užil, i když jsme na začátku řešili nějaké prblémy se zvučením.

Zde si můžete stáhnout výsledky ve formátu PDF. VÝSLEDKY Traťové rekordy nám nastavili v mužích na trati 30km Michal Bubílek (Kellys Bikeranch Team) s časem 1:17:08 a v ženách na zkrácené trati 24km Lucie Vavrušková (Jablonecké Paseky) s časem 1:31:56.


Díky za všechny organizátory a TRI-CLUB.
Honza K:o)tlas Kostelník

Zítra na startu

29.9.2017

Počasí je naprosto ideální (ani vedro, ani zima), závodníků zatím méně, než bychom si přáli a šance na nějakou pěknou cenu téměř 100%. Pojď si užít nádhernej den i ty a přihlaš se ještě dnes do 22:00 online (odkaz níže). Kdo nestihne online, může ještě na místě. A nezapomeňte s sebou vzít i děti, ať si taky trochu zasportují...


LAST MINUTE!!!

25.9.2017

Přátelé, kamarádi, rozhodli jsme se udělat něco pro vás a tak až do naplnění startovních míst (50 závodníků) bude startovné činit jen 300,- Kč. Toto platí i pro všechny, kdo jsou již přihlášeni přes online registraci. I vy nám můžete pomoci, pokud se přihlásíte přes online formulář co nejdříve. Limit závodníků je opravdu pevně daný a do závodu nepustíme ani o závodníka více. Platby už můžete nechat na místo při prezentaci.


Prohlídka trati

24.9.2017

Kdo by měl zájem si prohlédnout trať a pokecat o ní se stavitelem, máte možnost 24.9.2017 v 15:00. Sraz na stadionu v běžeckém lyžařském arélu Břízky. Nebude to sice za krásného počasí, ale na závod je počasí objednané a objednávka potvrzená!


Prodloužení termínu přihlášek online za 400,- Kč

16.9.2017

Už se to blíží! Jelikož jsme měli čas zpracovat došlé přihlášky, rozhodli jsme se prodloužit lhůtu na přihlášení za 400,- do 24.9.2017. Na stupních vítězů, ale také jiným způsobem, rozdáme ceny závodníkům za více než 30 tisíc korun a večer se můžete těšit na živou hudební zábavu od 17:00 do cca 22:00. Pak už bude hudba reprodukovaná a určitě vydržíme do pozdních nočních, či brzkých ranních hodin. Zatím je přihlášených závodníků celkem málo a tak je pravděpodobnost pěkné výhry velice vysoká....


Mapa tratí

12.9.2017

Zde máte k dispozici mapu tratí hlavního závodu a žákovských kategorií.


Kvalitní ceny jsou zajištěny

11.8.2017

Máme pro účastníky závodu dobré zprávy. Kromě příprav pro značení tratí, zajištění zázemí, zdravotní služby, kulturního programu a dalších záležitostí makáme i na zajištění kvalitních cen. Již nyní se nám za pomoci partnerů podařilo připravit pěkné a hodnotné ceny pro stupně vítězů, ale o pěkné ceny nepříjdou ani ti výkonostně slabší sportovci. Určitě budeme odměňovat i další závodníky, kteří se postaví na start závodu. Už máme v hlavě i pár zajímavých klíčů, jak bychom mohli závodníky na dalších místech odměnit. To si ale necháme zatím jako překvapení. Děkujeme tímto všem, kdo nám s přípravami a se zajištěním cen pomáhají.

Takový malý bonus pro přihlášené do konce srpna je startovní číslo s vaším jménem a možnost vybrat si startovní číslo z číselné řady 1-99 pro hlavní závod.

POZOR!!! V týdnů 33, tedy od 14. do 20.8.2017 jsme se rozhodli udělat AKCI na snížené startovné. Kdo se přihlásí v tomto termínu, může využít slevu a přihlásit se ještě naposledy za startovné ve výši 250,- Kč. Přihlášky ZDE na našich stránkách TRI-CLUBU.

A kdo jsou naši partneři, kteří nám pomáhají? Patří mezi ně třeba: SKI JIZERKY, sixtynine, SUNDISK Family, eleven, pivovar ROHOZEC a další. DĚKUJEME!!!

Na našich FB stránkách naleznete kompletní informace a také častější aktuality k závodu. Stačí mít FB účet a kliknout ZDE.


Přípravy probíhají

26.6.2017

V rámci příprav celé akce se také konečně podařilo zprovoznit online přihlášky na závod. Online přihlášky jsou pouze pro hlavní závod a žákovské závody. Přihlášky pro dětské závody na místě, nebo předem emailem na kotlass()gmail.com.
Je to zatím jen provizorní řešení bez možnosti dalších změn od vás, ale případné změny za vás do spuštění finální verze s možností aktualizace rádi uděláme.

Zatím to vše vypadá velmi dobře a před sebou máme další parádní sportovně společenskou akci. Už se na vás moc těšíme!!!


Premiéra - MTB Břízky XCM 2017

21.4.2017

Dlouho jsme o tom jen diskutovali a už je to tady. Letos poprvé se pustíme do MTB závodu, kterým chceme vskřísit Jabloneckého Multimana a dopřát místním i přespolním poměření sil na okruhu v místních lesích.

ZÁVOD NA HORSKÝCH KOLECH PRO KAŽDÉHO

Poslední z trojice závodů Jabloneckého MULTIMANA (www.multiman.cz).

Hlavní závod (30km):
Tratě nejsou technicky nenáročné, aby je zvládnul každý, kdo alespoň trochu jezdí na horském kole. Délka tratí je také přijatelná a zazávodí si zde opravdu úplně každý, od hobíků až po trénované závodníky. Jezdit budete po zpevněných lesních cestách a v každém okruhu budete mít možnost využít krátké asfaltové úseky k odpočinku či občerstvení. Okruh měří 5,9 km a provede vás po původních závodních běžkařských tratích, které jistě někteří ještě pamatujete. Pojedete celkem 5 okruhů, což je necelých 30 km, které ale nebudou tak rychlé, jak byste možná očekávali.

Jako na každých závodech, které pořádá TRI-CLUB Jablnec, budou na závodech i tratě pro děti všech věkových kategorií.

Žákovské závody (5km a 10km)
I pro žákovské kategorie budou připraveny nenáročné tratě, na kterých si budou moc zazávodit.

Dětské závody (krátké nenáročné tratě)
Pro nejmenší bude připraven závod na odrážecích motorkách, pro malinko větší na odrážedlech a bude i trať pro ty, kteří už zvládnou jezdit na kole.

PŘIHLÁŠKY:
Přihlásit se můžete pomocí online formuláře ZDE. Online přihlášky jsou pouze pro hlavní závod a žákovské závody. Přihlášky pro dětské závody na místě, nebo předem emailem na kotlass()gmail.com.
Pořadatel si vyhrazuje právo ukončit přihlášky po dosažení limitu počtu účastníků.

STARTOVNÉ:
Dětské závody - dobrovolné
Žákovské závody - 100,- Kč
Hlavní závod
- do 31.7.2017 / 250,- Kč
- od 1.8. do 31.8.2017 / 350,- Kč
- od 1.9. do 17.9.2017 / 400,- Kč
- od 18.9.2017 a na místě / 500,- Kč
Odhlášky možné do 31.8.2017 za manipulační poplatek 80,- Kč.
V případě neúčasti na závodech se startovné nevrací.

V místě závodu bude kromě krásných tratí dispozici také místní stánek s občerstvením a sociálním zařízením.

AFTERPÁRTY
Po závodě proběhne vyhlášení celého seriálu MULTIMAN a večer bude připravena afterpárty s hudební produkcí. I kulturní stránka věci nesmí být zenedbána a kde jinde zhodnotit závod a podělit se o zážitky ze závodu...

Přijeďte si užít víkend do Jablonce nad Nisou. Ubytování přímo v místě konání akce nebo v blízkém okolí je možné.

Usilovně trénujte a nezapomeňte se včas přihlásit :-)