TRI-CLUB Jablonec | Naše akce

Naše akce

Mácháčský Pohodář Mácháčský Pohodář
terénní triatlon
Místo: Máchovo jezero, pod Borným
Aktuální datum: 07.09.2024

Základní informace:

Jedná se o klasický terénní triatlon pro každého. Ať jsi závodník, hobík, nebo jen hledáš nějaký zážitek či výzvu, tohle přesně pro tebe. Zazávodíš si na pěkných tratích v okolí Máchova jezera, které jsou navrženy tak, aby je zvládli i méně zdatní bajkeři.

Tratě jsou o délce 0,5km plavání, 15km horské kolo a 5km běhu borovými lesy. Závod provází příjemná atmosféra vycházející z jeho názvu. Kromě parádního sportovního zážitku si pak můžete společně s ostatními účastníky vyměnit zážitky a pocity u večerního doprovodného programu, který je již také tradiční a má svoji kouzelnou atmosféru. Pro některé je to takové zakončení triatlonové sezóny. Kromě živé hudební produkce k pařbě a poslechu se můžete také zúčastnit týmové pivní štafety, kde můžete ukázat svoje kvality i v další disciplíně - rychlé pivo.

Veškeré informace najdete na oficiálních stránkách závodu.

Aktuální termín:


Mácháčský pohodář 2024
Datum: 07.09.2024, 08:00

Místo: Máchovo jezero, chatový tábor Preciosa – pod kopcem Borný.
Registrace do: 14.07.2024 02:57
Maximální počet závodníků: není určen
Informace:
16. ročník Mácháčského pohodáře se uskuteční v sobotu 7.9.2024. Pro další informace sledujte web závodu.


Snažíme se postupně doplnit informace z historie našich akcí i do těchto nových stránek. Prioritou však zůstává zprovoznění některých dalších sekcí nového webu. Pokud tedy hledáte něco z historie, nebo se chcete dozvědět více o této akci, musíte přejít na náš původní starý web.kliknutím na tento odkaz