TRI-CLUB Jablonec | Naše akce

Naše akce

Aquatlon Aquatlon
aquatlon
Místo: Plavecký bazén Jablonec
Aktuální datum: 13.09.2023

Základní informace:

Závod aquatlonu spočívá v kombinaci dvou triatlonových disciplín a je to v podstatě taková jarní příprava na hlavní triatlonovou sezónu. Nejprve se plave v plaveckém bazénu, kde se závodníků změří trať plavání dlouhá dle jejich kategorie. Po krátké pauze pak startují závodníci dle rozestupů po první disciplíně a absolvují běžeckou trať v areálu bazénu a jeho přilehlého okolí. Závod je určen hlavně pro žákovské kategorie, ale zazávodit si mohou i dospěláci. Tento závod má díky Pepovi Mužíčkovi již dlouholetou tradici a pravidelně se zařazuje do závodního programu mnoha sportovců.

Rádi vás na tomto závodu přivítáme a můžete si zkusit i tuto formu multisportu, která není až tak moc rozšířená.

Aktuální termín:


24. Jablonecký mládežnický aquatlon
Datum: 13.09.2023, 13:00

Místo: Jablonecký městský bazén a jeho okolí
Registrace do: 14.07.2024 03:00
Maximální počet závodníků: není určen
Informace:
Již 24. ročník mládežnického aquatlonu, kde si mohou zazávodit i dospělí. Trasy jsou popsané v propozicích. Registrace i vše ostatní běží přes oficiální stránky České triatlonové asociace. Více informací naleznete na webu ČTA.


Snažíme se postupně doplnit informace z historie našich akcí i do těchto nových stránek. Prioritou však zůstává zprovoznění některých dalších sekcí nového webu. Pokud tedy hledáte něco z historie, nebo se chcete dozvědět více o této akci, musíte přejít na náš původní starý web.kliknutím na tento odkaz