TRI-CLUB Jablonec | Partneři

Děkujeme našim partnerům!


AMIX NutritionAMIX Nutrition
https://www.amix-nutrition.cz
Firma LargeLife® Limited byla založena v roce 2003 v Manchesteru (Spojené království). Po dlouhém vývoji složení nových suplementů a designu obalů společnost LargeLife® Limited postupně zaujímá dominantní postavení na trhu se sportovní výživou v mnoha zemích Evropské Unie.

Značka Amix™ Nutrition patřící pod LargeLife® Limited se stala jednou z nejuznávanějších firem v oblasti sportovní výživy a díky rychlému růstu se dostala na špičku v prodeji v celé Evropské Unii. Amix™ si časem získal důvěru amatérských i profesionálních sportovců z různých sportovních odvětví. Stoupající prodej na trzích střední a východní Evropy si vyžádal otevření nového výrobního a logistického centra v oblasti centrální Evropy. Součástí nového komplexu je i moderní výzkumné a vývojové centrum.

Amix™ Nutrition reprezentuje to nejlepší, co může v současné době trh v oblasti sportovní výživy nabídnout. Značka Amix™ je určena pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Prémiová kvalita ve spojení s vynikající chutí je důvod, proč Amix™ získává stále více zákazníků po celém světě.


AMIX NutritionPivovar RohozecSUNDISK FamilyABBSWAMOJBC-SUPHAVENElevenVodní záchranná služba ČČK - Jablonec nad NisouMěsto JablonecNAŠE JabloneckoBazén Jablonec