TRI-CLUB Jablonec | Partneři

Děkujeme našim partnerům!


SUNDISK FamilySUNDISK Family
https://www.sundisk.cz/cs
Naše rodinná firma funguje od roku 2004. Víme, že práce musí člověka naplňovat a bavit, aby ji mohl dělat dobře. A proto děláme od samého začátku přesně to, co nás baví. Jsme zkušení cestovatelé, dobrodruzi, sportovci, aktivní muzikanti, fotografové, lidé se zájmem o gastronomii i astronomii. Společně tvoříme všestranný a kreativní tým. Zaměřujeme se na produkci eventů, teambuildingových a outdoorových programů pro firmy, organizujeme konference i workshopy, pořádáme sportovní a kulturní akce pro dospělé i pro děti. Máme mnohaletou zkušenost s poskytováním cateringových služeb.

Začínali jsme u dětských táborů, lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení. Dnes jsme firmou s 12 provozovnami, která má za sebou řadu úspěšných vlastních projektů.

Od roku 2006 provozujeme úspěšný hudební klub v Jablonci nad Nisou. Klub Na Rampě svým programem láká příznivce kvalitní muziky z celé ČR i z příhraničí. Na Rampě můžete mimo koncerty zažít různé besedy, promítání i divadla. Každé léto organizujeme v Českém ráji multižánrový hudební festival (Festival Dolánky).

Akce pro firemní klienty připravujeme vždy na míru. Zakládáme si na originálních nápadech, tématech i zajímavých lokacích. Pro firmy, které mají své zaměstnance v různých koutech světa, organizujeme mezinárodní konference i hybridní eventy. Jsme také netradiční cestovní agenturou, která nabízí individuální výjezdy pro skupiny, firmy nebo sportovní kluby.

Chceme pro vás připravovat takové akce, při kterých se budete cítit skvěle vy i my, a které nám společně dají zážitky na celý život.


AMIX NutritionPivovar RohozecSUNDISK FamilyABBSWAMOJBC-SUPHAVENElevenVodní záchranná služba ČČK - Jablonec nad NisouMěsto JablonecNAŠE JabloneckoBazén Jablonec